0530 490 00 31

Sosyal Medyada Biz}

Hakkımızda

Güneş Evsel Ve Endüstriyel su arıtma sistemleri olarak ileriye dönük projelerde bulunmak ve müşterilerimize her daim üstün hizmet sunma yolunda ilerlemekteyiz. Geniş ürün yelpazemizde istenilen özelliklerde birçok model bulunmaktadır.

Su arıtma cihazlarımızın hepsinde ortak kullanılan bazı özellikler sayesinde aldığınız her üründen elde edeceğiniz su kalitesinden emin olarak sevdiklerinize ve kendinize ekonomik ve lezzetli su elde edebilirsiniz.

Tamamı ile Türk üretimi olan su arıtma cihazlarımız:

  • – Düşük kalitede bulunan içme suyunun olumsuz etkilerini ortadan kaldırarak,

  • – Mevcut olabilecek ve elde edebileceğimiz maksimum kalitede içme

    suyunu üreterek,

  • – Sizi ve sevdiklerinizi sağlıksız içme suyunun kötü etkilerinden koruyarak,

Bir su arıtma sisteminden alınabilecek maksimum verimi elde etmenizi sağlar.

Conax su arıtma cihazlarını tercih ederek sadece optimum performans sağlayan bir cihaz almış bulunmuyor, Ülke çapında 81 ilde geniş servis ağımız sayesinde mükemmel bir satış sonrası hizmet de elde etmiş bulunyorsunuz.

Ev ana giriş sistemlerimizin üretiliş amacı kullanım suyunuzda bulunan tortu, ağır metal, partikül, kirec ve kimyasalları arıtarak makine ve ekipmanlarınızın ileri düzeyde korunmasını sağlar. İçme suyu arıtma cihazlarımızda bulunan Mineral Alkalin ve Detox teknolojileri ile yüksek oranda mineralli, 8.5 Ph seviyesinde Alkalin su elde etmenizi sağlamaktadır.