Sosyal Medyada Biz}

CONAX 150 GPD

CONAX 150 GPD

6 filtrasyon aşaması içerir
İşyerinizde Minimum Yer Kaplar
NSF Sertifikalı 40 LT Basınçlı Tank
Ambalajlı Su Maliyetini Ortadan Kaldırır
Çaydanlık ve Çay Ocaklarında Kirece Son Verir
Mevcut Su Sebilinize Otomatik Besleme Sağlar.

İşyerlerinde kullanılma üzere üretilen Conax 150 GPD işyeri tipi su arıtma cihazı, pompalı ve yüksek kapasiteli bir cihazdır. Ters osmoz su arıtma teknolojisine sahip olan cihaz 6 aşamada suyun arıtılmasını sağlamaktadır.

Çift mebran filtreli olup sağlıklı ve yüksek kalitede su temini sağlar. İşyerlerinde oldukça çok kullanılan içme suyu, hazır alındığında son derece pahalıya gelmektedir. Conax 150 GPD su arıtma cihazı, saatte 25 LT su arıtan yüksek kapasiteli bir cihazdır. 40 LT basınçlı bir tanka sahip olup günde 100 LT yani 5 damacana arıtılmış su temin eder. Çok kısa sürede kendini amorti eden Conax 150 GPD, işyerleri için üretilen su arıtma cihazları içinde işyerine tasarruf sağlayan ve kaliteli su arıtan son teknoloji bir üründür.

Oldukça az bir yer kaplayan Conax 150 GPD, NSF sertifikalı bir tanka sahiptir. Çay ocaklarında ve işyerlerinde kirece son vermekte, pahalı ambalajlı su alımına son vererek tasarruf sağlamaktadır. Su sebillerine otomatik besleme sağlayarak işyerinde arıtılmış suyun her zaman hazır olarak bulundurulmasını sağlar. Her çeşit kirli suyu kireç, tortu, çamur ve mikroplardan arındırarak içime hazır sağlıklı su haline getirir.

CONAX 150 GPD FİLTRELERİ

5 Mikron Tortu Filtresi + Aktif Karbon Blok Filtre
+ 1 Mikron Tortu Filtresi + Ters Ozmos Membran Filtre
+ Hindistan Cevizi Kabuğu Karbon Filtre
+ Mineral Filtre + Alkalin Filtre + Detox Filtre