Sosyal Medyada Biz}

SU ARITMA CİHAZLARI SAĞLIKLI MI ?

SU ARITMA CİHAZLARI SAĞLIKLI MI ?

Su Arıtma Cihazları Sağlıklı Mı ?

       Merhaba insanların halkımızın sağlıklı suya uygun şartlarda ulaşması en doğal ihtiyaçlarıdır. Alınan damacanaların ne kadar sağlıklı olduğu konusunda sürekli soru işareti bulunmaktadır.

Yapılan ölçümlerde tat testlerinde su arıtma cihazından çıkan su ile damacana arasında su arıtma cihazından çıkan suyun tadının daha içilebilir olduğu müşterilerimiz tarafından istatiksel olarak kanıtlanmıştır.

Damacananın satın alınması bekletilmesi fiyat performansı olarak su arıtma cihazı kullanımını arttırmıştır. Şebeke suyunda beklememiş aktif suyun son teknoloji filtrelerden geçerek soframıza gelmesi daha sağlıklı ve maliyet olarak daha düşük olduğunu görüyor ve öneriyoruz.

Su arıtma cihazı ile elde edilen su, en temiz ve en güvenilir sudur. Tüketicilerin dikkat etmesi gereken en önemli konu su arıtma cihazındaki filtrelerin kullanım ömrüne bağlı kalması ve zamanında değişimlerinin yapılmasıdır. Bunlara uyulduğu takdirde, su arıtma cihazı uzun yıllar güvenle kullanılabilir. 

Şehir şebeke hatlarındaki ağır klor ve kireç ile yoğunlaşan suyu ancak su arıtma cihazları absorbe edebilir. Su arıtma cihazlarında üretilen su, en temiz ve en güvenilir sudur. 

Sadece içme amaçlı değil, kullanım amaçlı da evimize giren suların arıtılması mümkündür. Bu konuda yine arıtma sistemlerinde farklı teknolojilerden yararlanılabilir. Örnek olarak, daire dışı yumuşatma sistemleri, tüm daireye giren suyu yumuşattığı için duştan ya da musluktan akan yumuşamış su olur. Bu da özellikle kombi, bulaşık ve çamaşır makinesi gibi beyaz eşyaların ömrünün uzamasına da yardımcı olur. 

Conax su arıtma olarak teknik mühendis kadromuzla ve bir çok cihazımızla siz müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermekten gurur duyarız.

21 Ağustos 2017
189 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN